BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 9255061
*
nr 925 5061
Golvlampa
keramik, Laholm, höjd. 60
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 18:07:35
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/11 13:06:05
1
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor höjd keramik laholm
-
6154 Golvlampa
höj- och sänkbar. Höjd: 165-230
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:59
-
6057 Golvlampfot
mässing, Cottex, ledad ställbar arm. Höjd: 133 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:03
*
Golvlampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5061
Golvlampa
keramik, Laholm, höjd. 60
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/11 13:06:05 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampa golvlampor höjd keramik laholm
-
6154 Golvlampa
höj- och sänkbar. Höjd: 165-230
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:59 -
6057 Golvlampfot
mässing, Cottex, ledad ställbar arm. Höjd: 133 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:03